Evelyn Waltnerová je konateľkou firmy Reitermayer – nášho najväčšieho predajcu tienenia CLIMAX na rakúskom trhu. Spoločne s manželom Elmarom vedú tento rodinný podnik už 10 rokov a zamestnávajú 28 zamestnancov. Evelyn má vo firme na starosti personálnu oblasť, dodávateľov, ale aj riadenie vozového parku.


Spolupráca s CLIMAX-om začala v roku 2006 a podľa Evelyn sa za ten čas podarilo vybudovať veľmi dobré partnerské vzťahy. „Je dôležité spolupracovať so silným a kvalitným partnerom. Vďaka tomu potom máte pri plánovaní istotu a vzhľadom na objem nákupu aj lepšie ceny. Napomáha tomu aj výborná spolupráca v oblasti marketingu. CLIMAX je pre nás hodnotným partnerom. Keď vzťahy fungujú aj po tej ľudskej stránke, potom je spolupráca úspešná,“ dopĺňa. Na začiatky spolupráce Evelyn veľmi rada spomína a hovorí, že dodnes niektoré veci stále používa: „Napríklad šablóny k objednávkam v e-shope, ktoré mi pred rokmi pripravila Zuzana Divínová, ktorá v CLIMAX-e pracuje na príjme zákaziek, používam dodnes,“ hovorí s úsmevom.


Evelyn je matkou dvoch úžasných detí (16 a 15 rokov) a žije v krásnom dome vo Weinviertele. Rada športuje a miluje zábavu. So svojím manželom sa okrem vedenia firmy aktívne podieľa aj na fungovaní futbalového klubu SV Sierndorf. Je cieľavedomá, čestná a priama. Medzi jej najdôležitejšie životné hodnoty patrí poriadok, disciplína, tolerancia, spoľahlivosť, pokrok a harmónia. Preto ju najviac dokáže nahnevať, keď je niekto nespoľahlivý, nepoctivý a lajdák. Možno aj vďaka tomu je jej životné motto: „Zamerajte sa na riešenie, nie na problém."