SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

NAŠA ZODPOVEDNOSŤ

Stabilita pracovného miesta

 

Sme férový a transparentný zamestnávateľ a máme veľký záujem na stabilite pracovných miest. Vzťah zamestnanec - zamestnávateľ je založený na vzájomnej spolunáležitosti.


Celoživotné vzdelávanie

 

Osobný rozvoj zamestnancov je pre nás dôležitý. Pracovať v našej spoločnosti znamená zdokonaľovať svoje znalosti a zručnosti, rozširovať ich a odovzdávať ďalej.


Práca a rodina

 

Mnohí z nás sa okrem svojho zamestnania chcú a musia starať o svojich blízkych - o deti alebo aj o starších rodinných príslušníkov, ktorí potrebujú pomoc. Chceme týmto zamestnancom vychádzať maximálne v ústrety, pretože ústretový prístup k rodine je neoddeliteľnou súčasťou našej firemnej kultúry.


Výrobky s pozitívnym dopadom na životné prostredie

 

Naše výrobky pomáhajú šetriť energiu a prispievajú tak k lepšiemu životnému prostrediu. Neustále pracujeme na zefektívnení výroby a úspore zdrojov. Vždy preverujeme zavedené metódy a zavádzame nové postupy.


Spoločenská zodpovednosť

 

Sme zodpovední vo vzťahu k nášmu okoliu. Všímame si ľudí a veci okolo nás a snažíme sa pomáhať. Podporujeme ľudí, ktorí nemali toľko šťastia ako my - sociálne slabých alebo hendikepovaných. Radosť nám robí aj podpora detí a mládeže v kultúrnych a športových aktivitách.

 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

+420 603 566 683

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Pro média | Certifikáty | Zásady spracovania osobných údajov

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 
  +420 603 566 683
     
  m.hruzova@climax.cz
POPTÁVKA
& KONTAKT