SK

 
CZ
 
EN
 
DE
 
FR
 
SK
 

NÁŠ PRÍBEH

Jedna vonkajšia žalúzia, pergola alebo napríklad látková roleta vzniká aj desiatky hodín a je za ňou veľa poctivej práce niekoľkých šikovných ľudí. Každý z nich je dôležitý a na každom záleží rovnakou mierou. Od procesu vývoja, kde uvádzame do života inšpirácie a nápady, cez samotnú výrobu, distribúciu až po konečný výsledok našej práce - ochranu domovov pred slnečnými lúčmi, dažďom alebo napríklad zvedavými pohľadmi zvonku. Výsledky našej spoločnej práce prinášajú ľuďom radosť a zlepšujú ich životy.

Príbeh spoločnosti Climax sa píše už takmer 30 rokov, keď majiteľ Miroslav Jakubec nebol spokojný s tým, že musí šetriť malému synovi na topánky takmer celý rok. Rozhodol sa začať podnikať, a tým si na nové topánky rýchlejšie zarobiť. Inzerát v novinách zháňajúci montérov tesnenia okien ho zaujal natoľko, že sa pustil do podnikania. Najskôr montoval tesnenie do okien a dverí, neskôr k nim pridal montáž žalúzií a roliet. Dopyt bol obrovský, denne sa pracovalo 12 a viac hodín vrátane víkendov. V roku 1992 Miroslav Jakubec založil svoju firmu a dal tak prácu prvým zamestnancom. Dnes je Climax jednou z najväčších firiem v Európe, vyrábajúcich vonkajšie aj vnútorné tienenie. Jej ročný obrat je 1,3 mld. Kč, vyváža do viac než 30 krajín sveta a zamestnáva vyše 500 zamestnancov.

 

Za úspechom Climaxu stojí podľa Miroslava Jakubca poctivá každodenná práca a chuť učiť sa novým veciam: Nechodíme do práce preto, aby sme zarábali veľké peniaze, ale preto, že nás baví tvoriť a pomáhať ľuďom okolo seba."

 

Zamestnanci Servis Climax

 
 
 
 
kontakt
 

SERVIS CLIMAX a.s.

Jasenice 1253

755 01 Vsetín

800 100 967

facebook climax   youtube climax   linkedin climax   instagram climax   pinterest climax

Obchodné podmienky | Reklamačný poriadok | Pro média | Certifikáty | Zásady spracovania osobných údajov

 

© Copyright 2020 SERVIS CLIMAX, a.s.
Akékoľvek použitie obsahu vrátane prevzatia, šírenia či ďalšieho sprístupňovania článkov, fotografií je bez písomného súhlasu SERVIS CLIMAX, a.s. zakázané.

 
Tieto webové stránky používajú na poskytovanie služieb, personalizáciu reklám a analýze návštevnosti súbory cookie. Informácie, ako tieto stránky používate, sú zdieľané so spoločnosťou Google. Ich používaním súhlasíte s použitím súborov cookie.  

 

Rozumiem

 

 

Viac informácií

 

 

Rozumiem   Viac informácií

 

 

       

POPTÁVKA & KONTAKT

 
 
 

Rychlý kontakt

 
  +420 603 566 683
     
  l.palatova@climax.cz
POPTÁVKA
& KONTAKT